Äriarhiiv eesmärk ja funktsioon

Äriarhiiv ja rühm BizArchive rahvusvahelisi saite on maailma suurim ajaloolise, arhiivi või mittetäieliku ärikataloogi teabe kogu, mis on Internetis saadaval.

See komplimenteerib AllBiz ja AllBiz rahvusvaheliste veebisaitide rühma.

AllBiz loetleb üle 160 miljonit peamiselt aktiivsed rahvusvahelised ettevõtted ja BizArchive nimekirjad üle 210 miljonit arhiveerib rahvusvahelisi ärikatalooge. Need kaks kataloogikomplekti peaaegu ei kattu. Kombineeritud veebisaitide andmebaasis on üle 2 unikaalse ärikataloogi 370 miljonit .

Äriarhiiv on ettevõtte AllBiz tasuta veebipõhine andmebaasiteenus. AllBiz on üle kahekümne aasta kogunud sadade miljonite ettevõtete äriregistrite andmeid üle maailma. Meie AllBiz kataloogis loetleme hiljuti omandatud või täielikuma ärikataloogi teabe.

Lõime Äriarhiiv kuna meil on olnud palju juhtumeid, kus meie andmebaaside kasutajad on soovinud teavet ettevõtte kohta isegi siis, kui see on suletud või puudulik. Oleme avastanud, et nendel arhiiviandmetel on palju kasutusvõimalusi.

Oma AllBiz kataloogides loetleme ettevõtted, mis meie arvates on praegused ja/või olulised. Äriarhiiv loetleme kõik ettevõtted, mille oleme oma andmete kogumise protsessides leidnud ja mida me väljal 0 ei AllBiz . Need ettevõtted on enamasti suletud ettevõtted või vähem aktiivsed praegused ettevõtted või ettevõtted, mille kohta kogutud teavet on vähe.

Usume, et AllBiz ja BizArchive koos pakuvad suurimat tasuta ärikataloogide andmete ressurssi Internetis ja koos on ressurss number üks, et leida teavet praeguste ja varasemate ettevõtete kohta maailmas.

Samuti eemaldame mõnikord aktiivse ettevõtte, kuna me pole hiljuti ettevõtte kohta teavet leidnud, kuid ettevõte on endiselt aktiivne. Samuti on sageli suletud ettevõtted endiselt meie AllBiz kataloogis, kuna meie andmete kogumise protsess on piiratud, ebatäiuslik või aeglane ja me pole veel ettevõtet oma arhiivi teisaldanud.